Menu

Chcesz polepszyć stan włosów w ekspresowy sposób? Świetnie trafiłeś!

11 października 2019 - uroda
Chcesz polepszyć stan włosów w ekspresowy sposób? Świetnie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne preparatu VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i hamują proces ich wypadania, w tym problem łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny specyfik na wzrost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbytu regularnie pojawia się coraz dobrze środków gwarantujących niesamowite rezultaty, gdy szuka o porost włosów i spowolnienie procesu ich wydawania. Jednakże czy o im wierzyć? By upewnić się co do efektywności preparatu, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się badaniem i działaniem przypadłości związanych z dolegliwościami skóry osoby i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest działaniem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeśli stanowi ono zbędne i przylega do łysienia. Fakt ów zwłaszcza dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, i tak rzecz mając dihydrotestosteronu. Wpływa on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz rzadsze i gorsze włosy, a z okresem zmierza do osłabień ich produkcji, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, przyjeżdżając do mnie, jest wykończonych na przyjęcie bardzo delikatnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed rozpoczęciem tak silnych decyzji warto zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które oddziałują na zwiększenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Znaczy obecne miły, a pewny sposób. Warto wybrać środek o normalnym składzie, jaki nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś drogiego w biotynę, selen, ale te kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
kłopotu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowym produktem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje problemy. Problem wypadania włosów, w tym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia optymalnych sposobów. VitaHairMan jest środkiem o znakomicie skomponowanym składzie, działającym na mnóstwo dziedzin powiązanych z produkcją włosa.

Vita-Hair man

www.Vita-Hair-man.com