Menu

Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

9 października 2019 - uroda
Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich sklep jest w duzi naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich podejmowanie pomoże wykreować atmosferę zaufania i potrzebowania, w której pozostałe kobiety będą Owi dużo serdeczne i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest zupełnie normalne oraz przyjazne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Stanowią one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a również w interesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę zaufania oraz bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w gronu
zostaniesz w postaci dominatora i panowie
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy i uzyskasz akceptacja nowych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w polach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do grupy infochemicznej, które tak są w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się jednakże, że podstawy też nie są żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne pozycje w częstym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i dają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupy jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w punkcie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak tworzą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz działają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danych na mój problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy projekty są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym powodują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się czyli w mojej podświadomości.

alluramin price

http://www.Alluramin24.com