Menu

Pozwól sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

9 października 2019 - uroda
Pozwól sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

Preparat Alluramin stanowi w domowym składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które prowadzą, że mężczyzna widziany jest jak daleko oryginalny, młody i opiekuńczy. Alluramin został sporządzony z prawdziwych składników, które gwarantują bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, produkowana przez panów wraz z następnie w terminie pobudzenia. Podstawa ta płaci za aktywację mózgu kobiet oraz wzmaga obok nich planowanie. Dzięki niemu osoby będą przy panu bardziej rozluźnione oraz będą wybierały go jak wysoce męskiego.

To dzisiaj Androstadienon stanowi podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które badają w zespół mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają panów. Ułatwia on zawieranie kontaktów i sygnalizuje młodość i zdrowie. Zatem określany jest ice breakerem. Androstenon – ów feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują silnych i dobrych siebie panów, zatem wpływa on, iż mężczyzna rodzi się stanowić wyjątkowo dobry. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u kobiet oraz rozkłada je. Dzięki niemu ślubne będą postrzegały mężczyznę, jako ogromnego i opiekuńczego samca, jaki będzie w mieszkanie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Jeśli należy o używanie Alluramin badania pokazują, iż kobieta podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł opiekować się nią oraz jej dziećmi. Pozostałych składników producent nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin jest w 100% naturalnym preparatem, dlatego jego stosowanie jest bezpieczne, oraz co za tym chodzi — by go zakupić nie trzeba być recepty. Alluramin można zakupić na karcie internetowej producenta.
Środek Alluramin ma właściwość dostępnego w użytkowaniu sprayu, jaki przynależy rozpylić na wszystkim ciele, tak na nadgarstkach, szyi także na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat choćby do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na jakiś jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów a odpowiednie stosuje je realizować. Dlatego warto na wstęp zaopatrzyć się w prawdziwsza ilość Alluramin, warto wykorzystać z rabatów oraz promocji, które producent oferuje.

alluramin new

Alluramin24.com