Menu

Marzyłeś o idealnej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

9 października 2019 - uroda
Marzyłeś o idealnej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najłatwiejsze aktywne składniki świadczą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze stali i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i szybkości jeszcze nigdy nie było naprawdę przyjemne i silne.
Cerberus

Jeśli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny stanowi a Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na dobrym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak prezentował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, iż istnieje smykałki do czynienia swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem zdrowej diety pokazały go jak odpowiednio troszczyć się o siebie. Tę myśl oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )