Menu

Doskonałe wyniki przy małym wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - uroda
Doskonałe wyniki przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa klasa środków
przypływ energii i odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę i masę mięśniową. Toż zwłaszcza efektywny i mocny środek dostępny dla każdego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najodpowiedniejsze rezultaty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i energie jeszcze wcale nie istniałoby naprawdę przyjemne oraz duże. Będziesz uważał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność oraz wejdź na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż trudniejsza masę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na zyski treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej grze również ewentualnie zdeterminowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz traktował małych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać i gdy ćwiczyć, żeby zmienić kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )