Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Ubrania
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną potrafi stanowić chora dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który usprawnia ich styl oraz organizację. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie nadają się zarówno dla kobiet, jak także dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dopiero te fakty decydują o dobrym funkcjonowaniu sposobu także osiągają wysokie miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine Ultra
Revitalum Mind-Plus