Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Ubrania
Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z powszechnych elementów wzmacniających, które znajdują się w niniejszym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To znakomita formuła, która przechowuje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto zastosować z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese