Menu

Ling Fluent – szybkie efekty oraz szybka nauka języka obcego. Przetestuj to już dzisiaj!

17 listopada 2018 - Ubrania
Ling Fluent – szybkie efekty oraz szybka nauka języka obcego. Przetestuj to już dzisiaj!

Zasada działania Ling Fluent jest bajecznie prosta: wystarczy otworzyć program, a wówczas wyciągnąć z listy dostępnych języków ten, którego naukę pragniemy zacząć. Aplikacja sam wyświetli nam dobrane zestawy nowych słówek, które pogrupowane są w intuicyjne kategorie np. zdrowie, praca, rodzina, ułatwiające całościową naukę. Natomiast wtedy należy tylko postępować razem z poradami na ekranie – poznając kolejne słówka, zapoznając się ich przeznaczenia w naturalnych zdaniach zaś w wyniku przedstawiając ich polskie znaczenie.

Opracowana przez lekarzy technika nauki Ling Fluent to funkcjonalny i daleko bezpośredni droga na poznanie szerokiego słownictwa w innym języku, zaś dzięki czemu na popularne oraz bezproblemowe porozumiewanie się nim na wakacyjnych wyjazdach bądź w terminie zagranicznej pracy. Co znaczące, technika funkcjonuje na uczniów w jakimś wieku; nie jest też znaczenia, czy właśnie zaczynasz naukę danego języka, czy też tworzył z nim szybko do budowania – rób jest staranny i ponieważ tak świetnie działa chociażby na twarze, które wprowadzają umiejętność w zaawansowanym wieku.

Wykorzystanie multimedialnej platformy e-learningowej również przychodzi na efektywność stosowania techniki, gdyż nauka nowych słówek wydaje się bardziej dobra, znana i zróżnicowana. Także można także na bieżąco weryfikować stan swojej informacji oraz wykonane postępy, a przez powtarzanie ćwiczeń efektywnie utrwalać nowe słowa i wynosić się ich szaleć w normalnej międzyludzkiej komunikacji.

Ling Fluent

Multilan-Active

Perle Bleue