Menu

Follixin – absolutny gigant pośród specyfików na włosy! Sprawdź juz teraz!

8 listopada 2018 - Ubrania
Follixin – absolutny gigant pośród specyfików na włosy! Sprawdź juz teraz!

Łysienie stanowi problemem wielu ludzi, nie tylko w dalszym wieku. Czasami kłopot z siłą włosów pojawia się i u pań oraz nic nie są to krótkie przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla mężczyzn, jednakże nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą spośród niego wykorzystywać i panie. Jego skład został właściwie dobrany, że idzie na organizm holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przenosi się nie dopiero na samą ochronę przed wypadaniem włosów, ale jeszcze wyraźnie poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne trwające w skórze głowy stają się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z dobrym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu prac jest początkowo kładzenie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niewielkim czasie robi się po nisku w wypadanie włosów. Proces z czasem postępuje oraz w znaczenie traconych włosów nowe włosy dominują w niezmiernie mniejszym rozmiarze. Owłosienie głowy stoi się najpierw rzadkie, potem niepełne, a na boku jesteśmy bez włosów a nie posiada już powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających dobrze na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a znacznie w jego trakcie. Spożycie sporej części płynów już po połknięciu kapsułki jest mocno wskazane.

W właściwej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji oraz przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można zobaczyć po około 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej kapsułki. Dawanie większych części środka nie jest w stopniu zwiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

Goji Berry 500

flexin 500