Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Ubrania
Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie była w całości zaspokojona? Panie chcą sporo czasu, by odczuć pełną zabawa z seksu i poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż wtedy nie problem, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w sumie zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to bardzo, ona zapewne w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sposobem do udanego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze własną żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten możliwy czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał okazja kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

climax control

derminax

femmax