Menu

Moda która nas otacza

28 maja 2015 - Bez kategorii

Sporo pań ma znaczne kompleksy na tle własnej tuszy – często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma żadnego sensu ściemniać – nie tak znowu rzadko realia są takie, że faktycznie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które powodują, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez słabo dopasowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez wątpienia ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, bez przesady, w owej kwestii panuje akurat wolność. Do tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, to warto założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje moda na duże pośladki, to jednakże jeśli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo lżej.