Menu

Kilka trików na silniejszy wzwód

14 marca 2015 - Problemy z potencją
Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego levitra uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że maleje transport krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra w zelu być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.