Menu

Dziewięć sposobów na zwiększenie libido

20 lutego 2015 - Problemy z potencją
Dziewięć sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Oto parę prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania dowiodły, iż dotyk aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet konsumuje za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Zatem powinno się włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania viagra